Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő, innovatív, informatikai rendszereket fejlesztő partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi pozícióba

Java Fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Fejlesztői projektekben való részvétel, hibajavítás
  • Full-stack fejlesztés
  • Kódolási irányelvek betartása, kódfejlesztés és a kód architektúrába való beillesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti elemzőkkel, a felhasználói felület tervezőkkel és a tesztelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év Java szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD,TDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Tapasztalat az alábbi technológiák területén: Spring Framework, Hibemate, JUnit, SQL
  • SCRUM keretrendszer ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, eredményorientált személyiség, "can do it" hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete
  • JavaScript, Adobe FLEX, Angular JS ismerete
  • Energetikai üzleti domain ismeret
  • Agilis módszertanok gyakorlati ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Continuous Delivery ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
  • Fiatalos, motiváló, segítőkész csapat
  • A legkorszerűbb eszközök
  • Barátságos irodai környezet (csocsó, darts, házimozi, Xbox...)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java Fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Java fejlesztő
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Feladatok: Fejlesztői projektekben való részvétel, hibajavítás Full-stack fejlesztés Kódolási irányelvek betartása, kódfejlesztés és a kód architektúrába való beillesztése Folyamatos kapcsolattartás az üzleti elemzőkkel, a felhasználói felület tervezőkkel és a tesztelőkkel
  • Elvárások: Minimum 2 év Java szoftverfejlesztői tapasztalat Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD,TDD) Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code) Tapasztalat az alábbi technológiák területén: Spring Framework, Hibemate, JUnit, SQL SCRUM keretrendszer ismerete Jó problémamegoldó készség, eredményorientált személyiség, "can do it" hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11