TF Systems Asian Developments Kft.

A több, mint 25 éves szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkező TF Systems Asian Developments világszerte többszázezer magánszemély és vállalkozás számára nyújt hitelügyintézést és hitelkezelést a közel-és távol-keleti banki partnerek révén. A svájci tulajdonban lévő vállalkozás fő profilja az iszlám banking, treasury, illetve hiteligénylő és hitelkezelő szoftverek fejlesztése a maláj, arab, indonéz, fülöp-szigeteki ügyfelek számára. A megrendelők sokszínűsége, a projektek egyéni arculata állandóan új kihívás, így a fejlesztői munka a monotonitástűrés helyett konstruktivitást, kezdeményezőkészséget, tanulásra való nyitottságot igényel.

Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    • Magas rendelkezésre állású, banki szoftverek, interfészek, webalkalmazások fejlesztése
    • Projektekben való részvétel
    • JAVA, Spring Security, SQL, Hibernate, Maven, JUnit, React, LiquiBase, Git, Jira, SharePoint használata - ha valamelyikben még nincs nagy gyakorlatod, nálunk megszerezheted
    • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • JAVA és SQL nyelv ismerete, OOP
    • GIT verziókezelő rendszer ismerete
    • Csapatszellem
    • Rendszerszintű gondolkodás
    • Igényes, magas minőségű munkavégzés
    • Gyors tanulási képesség, nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Jó tervezési készség
    • Felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettség
    • UML vagy Enterprise Architect ismerete
    • Spring Security, Hibernate, Maven, JUnit, React, JavaScript, HTML5, CSS3 ismerete
    • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Friss technológiák
    • Versenyképes jövedelem
    • Könnyen megközelíthető iroda
    • Nemzetközi munkakörnyezet
    • Alkalomszerűen utazási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Máriássy utca 7.

Amennyiben szívesen lennél a munkatársunk, angol és magyar nyelvű önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével küldd el a „Jelentkezem” gombon keresztül.