A ShiwaForce.com Zrt.

JAVA FEJLESZTŐ

(kód: SF2002/JAMC)
munkakörbe munkatársat keres

    A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 110 fős, agilis magyar cég.

    Nálunk szakmai támogatást, elismerést kapsz és lehetőséget új technológiák megismerésére! Ha szeretnél egy innovatív, agilis csapatban dolgozni, ha motivál, hogy számít a véleményed, köztünk a helyed! Téged keresünk, ha szeretnéd projekttapasztalataidat bővíteni a nagyvállalati pénzügyi és telekommunikációs szektorban.

    Elismerjük a tudásodat és hiszünk benne, hogy az a legjobb fejlesztő, aki mindig tud tanulni másoktól és képes továbblépni a saját hibáin. Nálunk inspiráló vállalati kultúrában, változatos projekteken dolgozhatsz és jó, ha tudod, hogy gyakran egyeztetünk egymással, mert a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.
    Az analitikus gondolkodásmód mellett a legfontosabb, hogy szeress jó kódot írni és törődj a kódjaid minőségével.

Feladatod lesz:

  • nagy rendelkezésre állású, kiemelt presztízsű portálok és termékek fejlesztése
  • JAVA, Spring4, Spring Cloud, JPA, AKKA, Node.js, Angular, GIT, JUnit, Mockito, REST, Jira, Bamboo, Confluence használata - ha valamelyiket még nem ismered, tanfolyamon megtanítjuk!
  • a legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása (CI/CD, AWS, Microservices architektúrák, stb.)

Elvárásaink:

  • legalább 1-2 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • JAVA/JS és SQL nyelv ismerete, OOP
  • verziókezelő rendszerek ismerete (GIT, SVN)
  • rendszerszintű gondolkodás
  • csapatszellem

Előnyt jelent:

  • jó kódolvasási képesség
  • jó tervezési készség
  • felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettség
  • tapasztalat agilis módszertanokban (pl. SCRUM, Kanban)
  • még jobb, ha ismered a következőket: AKKA, Design Patterns, Hibernate, JavaScript, NoSQL, JPA, GWT, TDD, REST, Bash

Amit kínálunk:

  • friss technológiák, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • miskolci munkalehetőség
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák, díjnyertes megoldások
  • továbbképzési lehetőség, angol nyelvtanulás, havonta több belső tanfolyam
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • innovatív vállalati kultúra, kiszámítható, folyamatos növekedés
  • agilis és lean módszertanok jól működő, eredményes alkalmazása
  • inspiráló szakmai légkör, munkatárs-központú vezetők
  • cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni:

A ShiwaForce.com Zrt.-ről

A ShiwaForce.com saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis vállalat, melynek középpontjában a megrendelőink számára értéket előállító, kiváló minőségű munka végzésére törekvő munkatársak állnak.
Önszerveződő, agilis fejlesztői csapatokban dolgozunk, folyamatosan tanulunk és folyamatosan szállítunk. Gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.
A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 110 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.