A ShiwaForce.com Zrt.

JAVA FEJLESZTŐ

(kód: SF1809/JAVA)
munkakörbe munkatársat keres

    A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyfélkörrel rendelkező, közel 100 fős, startup szellemiségű vállalat.

A pozíció leírása

    Téged keresünk, ha szeretnéd projekttapasztalataidat bővíteni a nagyvállalati pénzügyi és telekommunikációs szektorban. Nálunk szakmai támogatást, elismerést kapsz és lehetőséget új technológiák megismerésére! Ha szeretnél egy innovatív, agilis csapatban, fiatalos légkörben dolgozni, ha motivál, hogy számít a véleményed, köztünk a helyed!

    Hiszünk benne, hogy az a legjobb fejlesztő, aki mindig tud tanulni másoktól és képes továbblépni a saját hibáin. Nálunk inspiráló vállalati kultúrában, változatos projekteken dolgozhatsz és jó, ha tudod, hogy gyakran egyeztetünk egymással, mert a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.
    Az analitikus gondolkodásmód mellett a legfontosabb, hogy szeress jó kódot írni és törődj a kódjaid minőségével.

Feladatod lesz:

  • magas rendelkezésre állású, kiemelt presztízsű nagyvállalati portálok és webalkalmazások fejlesztése
  • JAVA, Spring4, Spring Cloud, JPA, SQL, JUnit, Mockito, REST, Maven, FreeMaker, Jira, GIT, Bamboo, Confluence használata - ha valamelyikben még nincs nagy gyakorlatod, nálunk megszerezheted
  • a legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása (CI/CD, AWS, Microservices architektúrák, Big Data, stb.)

Elvárásaink:

  • legalább 3+ év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • JAVA és SQL nyelv ismerete, OOP
  • verziókezelő rendszerek ismerete (GIT, SVN)
  • rendszerszintű gondolkodás
  • csapatszellem

Előnyt jelent:

  • jó tervezési készség
  • felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettség
  • tapasztalat agilis módszertanokban (pl. SCRUM, Kanban)
  • UML vagy Enterprise Architect ismerete
  • még jobb, ha ismered a következőket: AKKA, Design Patterns, Hibernate, JavaScript, NoSQL, JPA, GWT, TDD, REST, Bash

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • kiválóan megközelíthető iroda (a Déli pályaudvar metróállomásnál)
  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • továbbképzési lehetőség, havonta több belső tanfolyam
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • felkészült fejlesztőink rendszeres szakmai oktatást adnak egymásnak
  • nemzetközi és hazai projektek
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referencia
  • agilis módszertanok használata
  • inspiráló szakmai légkör
  • sikereink megünneplése
  • saját foci és kosárlabda csapat, ’All you can move’ bérlet lehetőség
  • cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

A ShiwaForce.com Zrt.-ről

    A ShiwaForce.com saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis vállalat, melynek középpontjában a megrendelőink számára értéket előállító, kiváló minőségű munka végzésére törekvő munkatársak állnak.
    Önszerveződő, agilis fejlesztői csapatokban dolgozunk, folyamatosan tanulunk és folyamatosan szállítunk. Gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.
    A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, közel 100 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.