A ponte.hu-nál készítünk weboldalt, mobil applikációt, saját terméket (respresso.io), a lényeg, hogy alkossunk!

Emellett sok K+F projektünk van, saját termékeket hozunk létre és fejlesztünk, amelyekbe a legújabb technológiákat építjük be (pl. blockchain).

A következő években újabb nagy projektek várnak ránk, amelyekhez a következő munkakörbe keresünk új kollégát:

Java fejlesztő

Legyen szó pénzügyi szektort, egészségügyi területet érintő fejlesztésről, vagy akár HR folyamatokat támogató termékről, jól működő rendszereket szállítunk. Fontos a minőség, hiszen nagy user számú, jövőbiztos rendszereket szállítunk.

Feladatok

  • Java alapú web fejlesztés/ Minőségi, jól szervezett, biztonságos kód írása
  • Saját termékeink továbbfejlesztése
  • Új termékek kialakítása
  • Vékony kliens és mobil alkalmazások szerver oldali interfészeinek megtervezése
  • Esetenként kisebb fejlesztői teamek szakmai munkájának napi felügyelete
  • Feladatok darabolása, kiosztása
  • Oktatások, mentoring, tudásmegosztás

Elvárások

  • 3-5 év java fejlesztési tapasztalat
  • Git verziókövető ismeretek
  • ORM ismeretek, adatbázis ismeretek, Jenkins, IntelliJ fejlesztőkörnyezet, Maven és JUnit ismeret,
  • Spring, Scrum, agilis módszertanok
  • Tiszta, igényes kódszervezés
  • Csapatjátékos
  • Java script ismeret előny

Előny

  • vállalkozói jogviszony, csapatvezetési tapasztalat, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Elsősorban csapattársat és nem munkatársat keresünk! Elfogadó és támogató környezetet ajánlunk, ahol mindenki lehet önmaga, nem kell „munkaruhát” felvenni.

  • Versenyképes munkabér + prémium
  • Laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Társadalmilag hasznos projektek

Munkaidő:

  • főállás vagy vállalkozói jogviszony

Munkába állás kezdete:

  • azonnal

Pályázatod (magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi címre, a tárgy mezőben „java fejlesztő”-ként megjelölve kérjük elküldeni.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út 19.