Java fejlesztő

Feladatok:

  • Java alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, karbantartása
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztési csapatmunkában

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat Java fejlesztői munkakörben
  • Java EE7 fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű adatbázis ismeretek
  • Alkalmazás szerver ismeret (JBoss, WildFly, Weblogic)
  • GIT felhasználói szintű ismerete
  • Maven ismerete
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Kooperatív személyiség, csapatmunkára való képesség
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • HTML 5, CSS3, JavaScript, JQuery ismeret
  • Vaadin 7+ keretrendszer ismerte
  • Spring és SpringBoot ismerete
  • Microservice architektúrájú alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • API Gateway ismerete
  • Apache Kafka, RabbitMQ tapasztalat
  • Nosql adatbázisok ismerete (Cassandra, HBase)
  • tesztelési eszközök ismerete
  • PL/SQL tudás

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.