• A Novell - Micro Focus - SUSE termékek hivatalos hazai forgalmazójaként a vállalati infrastruktúra egészére kiterjedő megoldást nyújtunk, hazai és nemzetközi Ügyfeleink részére. Tanácsadásunkkal, oktatási szolgáltatásunkkal, fejlesztési tevékenységünkkel segítjük Ügyfeleinket kritikus fontosságú üzleti alkalmazások biztonságos, költséghatékony, és megbízható kialakításában, üzemeltetésében. Cégünk folyamatosan bővülő, szakértői csapatába keresünk

  • Java fejlesztőt.

    Feladatok:

    • Egyedi alkalmazások tervezése, fejlesztése, integrációja az Ügyfeleink igényeinek megfelelően
    • Közreműködés az ilyen jellegű feladatok specifikációjában és az Ügyfelekkel folytatott konzultációban
    • Megfelelő dokumentációk elkészítése
    • Technikai támogatás nyújtása az Ügyfeleknél felmerülő kérdésekben

    Amit elvárunk:

    • IT szakirányú végzettséggel és/vagy szakmai tapasztalattal rendelkezik (mindkettő előnyt jelent)
    • Jártas Java (Standard 8+ és EE) és a kapcsolódó webes technológiákban (HTML/5, CSS, Ajax, JavaScript, JSP)
    • C programozásban alapfokú jártasság
    • Linux alapfokú ismerete
    • Ismeri az SQL nyelvet és rendelkezik relációs adatbázis kezelési ismeretekkel (főként Oracle és MySQL)
    • Nyitott az új (elsősorban fent felsorolt) technológiák megismerése iránt
    • Képes munkáját konstruktívan, nagyfokú önállósággal, de a többi csapattaggal együttműködve végezni
    • Legalább középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik.

    Előny jelent:

    • Vue.js, jQuery
    • Spring Framework, Tapestry,
    • XML, XPath, XML Schema, WSDL/SOAP ismerete
    • Gradle, Ant, Jenkins, Maven használatában szerzett gyakorlat
    • Ismeri a címtárak LDAP technológiáját
    • .NET, C# ismeretek
    • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

    Mit tudunk nyújtani számodra?

    • Fiatal, lendületes csapat
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet
    • Kiemelt bérezés

    Amennyiben szívesen lennél a munkatársunk, pályázati anyagod a fizetési igény megjelölésével küldd el a „Jelentkezem” gombon keresztül.