Java Fejlesztő [MN-010521]

Megbízónk a magyar kriptográfiai megoldások és gyakorlatok vezetője, mérnökeik hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, melyek biztos alapját adják a ma és a jövő magyar digitális ügyintézésének és üzleti világának. Ha érdekel a kriptográfia, ha érdekel a blockchain, a fintech vagy üzleti informatikai megoldások, akkor itt a helyed!

Feladatok:

  • Az elektronikus aláírást biztosító rendszerhez tartozó fejlesztések,
  • Java alapú üzleti szoftverek fejlesztése (önálló munkavégzés),
  • alkalmazások fejlesztő oldali tesztelése és automata tesztek írása,
  • folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról,
  • csapatmunkában való aktív részvétel,
  • közös munka a termékmenedzserekkel és a tesztelőkkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség (főiskolai vagy egyetemi),
  • min. 1 éves fejlesztési munkatapasztalat,
  • legalább 1 éves JAVA EE fejlesztési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák,
  • folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással,
  • agilis szoftverfejlesztés,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében,
  • versenyképes jövedelem,
  • ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó,
  • rendszeres céges rendezvények,
  • stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.