Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

EPAM AKADÉMIA JAVA MENTORPROGRAM

AZ EPAM-RÓL

Az 1993-ban alapított EPAM a világ egyik vezető komplex szoftvermegoldásokat fejlesztő vállalata. Mára már több, mint 20400 szoftvermérnökkel dolgozunk együtt a világ 25 országában. Magyarországon - amely a közép-kelet-európai régió központja is egyben - több, mint 1500 főt alkalmazunk a Budapesten, Debrecenben és Szegeden működő irodáinkban. Az EPAM számos elismeréssel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég, amelynek részvényeit a New York-i tőzsdén jegyzik, és ügyfelei között több Fortune 500 vállalat is megtalálható. Irodáink jó hangulatú digitális laboratóriumok, ahol kis csapatokban, de nagyszabású nemzetközi projekteken dolgozunk a legkorszerűbb technológiákat alkalmazva. A sokrétű juttatási rendszer mellett, szakmai rendezvényeket, továbbképzési programokat, valamint utazási, hosszabb távon akár külföldi munkavégzési lehetőségeket biztosítunk a karrier terveikkel hozzánk érkezőknek.

A PROGRAMRÓL

A Mentorprogram az EPAM hat hónapos, gyakorlatorientált Java képzése azok számára, aki már rendelkeznek alapvető programozási tudással.
A program során hetente több alkalommal tudsz konzultálni a mentoroddal, és közben hozzáférhetsz az EPAM tudásbázisához is. A mentorálási időszak alatt nem csak a Java nyelv rejtelmeivel, de front-end technológiákkal, Big Data-val, agilis módszertannal és komoly programozás-elméleti kérdésekkel is találkozhatsz; összesen 31 különböző modult érhetsz el. Emellett nem csak betekintést nyerhetsz, hanem részt is vehetsz egy Java fejlesztő csapat munkájában, és hozzájárulhatsz élvonalbeli Java/JEE alapú webes alkalmazások fejlesztéséhez.

A MENTORPROGRAM MENETE:

  • Heti 3 alkalommal online mentorálás, telefonon vagy skype-on, de akár személyesen is;
  • Havonta egy alkalommal személyes tréning;
  • Menet közben online tesztek kitöltésével mérjük, hogyan haladsz;
  • Document Title Name Goes Here Confidential | 2
  • A programot sikeresen teljesítők felvételt nyerhetnek az EPAM-hoz teljes munkaidős Junior Java fejlesztő pozícióba.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • IT területen tanulsz végzős hallgatóként vagy ha már végeztél, de tovább szeretnéd mélyíteni tudásod;
  • Már az egyetem alatt szeretnél “on–the-job” tapasztalatot szerezni;
  • Úgy érzed, hogy már tudsz programozni egy tetszőleges objektum-orientált programozási nyelven;
  • Szeretnél betekintést nyerni a professzionális Java szoftverfejlesztés világába;
  • Erős problémamegoldó és szervezési készségekkel rendelkezel;
  • Kommunikációs szinten beszélsz angolul.

CSATLAKOZZ TE IS! AMIT KÍNÁLUNK:

  • Betekintést egy vezető technológiai cég IT projektjeibe;
  • Hat hónapos képzést, ami alatt egy dedikált mentor segíti személyes szakmai fejlődésed;
  • Aktív részvételt a Java fejlesztői csapat munkájában;
  • Hozzáférést az EPAM saját, máshol nem elérhető képzési anyagaihoz: több, mint 5000 tréning
  • videó (amiből 600 szorosan kapcsolódik a programhoz);
  • Ingyenes képzési lehetőséget, akár ösztöndíjat is;
  • Állásajánlatot – ha a legjobbak között vagy.

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérdezz e-mailben.
Jelentkezz be hozzánk egy irodalátogatásra, és ismerj meg minket személyesen is.
Válogass a Candidate Home School anyagai közül – készülj, tanulj, használd bátran.

EU HEADQUARTERS:

Corvin Offices I. Futó street 47-53 Budapest, H-1082, Hungary
Phone: +36-1-327-7400 / Fax: +36-1-577-2384

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java Fejlesztő (Mentorprogram)
  • Hirdető cég: EPAM Systems Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Heti 3 alkalommal online mentorálás, telefonon vagy skype-on, de akár személyesen is; Havonta egy alkalommal személyes tréning; Menet közben online tesztek kitöltésével mérjük, hogyan haladsz; Document Title Name Goes Here Confidential | 2 A programot sikeresen teljesítők felvételt nyerhetnek az EPAM-hoz teljes munkaidős Junior Java fejlesztő pozícióba.
  • Elvárások: IT területen tanulsz végzős hallgatóként vagy ha már végeztél, de tovább szeretnéd mélyíteni tudásod; Már az egyetem alatt szeretnél “on–the-job” tapasztalatot szerezni; Úgy érzed, hogy már tudsz programozni egy tetszőleges objektum-orientált programozási nyelven; Szeretnél betekintést nyerni a professzionális Java szoftverfejlesztés világába; Erős problémamegoldó és szervezési készségekkel rendelkezel; Kommunikációs szinten beszélsz angolul.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: EPAM Systems Kft.>