Magnum IT Kft.
  • Cégcsoportunk webalapú rendszereket és fejlesztő rendszert készít, állandó és hosszú távú megrendelői számára, melyek hazai és külföldi vállalatok, illetve a közszféra szereplői. Így keresünk csapatunkba hosszútávra backend orientált Junior illetve Senior fejlesztő kollegákat, fullstack tapasztalattal.

  • Bővülő csapatunkba

    Java fejlesztő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Webes alkalmazások fejlesztése, konfigurálása
      • Keretrendszer használata, fejlesztése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Téged keresünk, ha:

      • Rendelkezel legalább 3 év releváns gyakorlattal
      • Jó a kommunikációs készséged, precízen dolgozol
      • Csapatember vagy, de önállóan is képes vagy dolgozni

      Amiket elvárunk:

      • JAVA servlet alapos ismerete
      • HTML5, JavaScript, CSS3, JQuery megfelelő ismerete
      • OOP szemléletmód
      • XML, XSL használata
      • Adatbázis ismeretek: SQL (MySQL, Oracle stb.), JDBC
      • Szakmai angol ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angular, Bootstrap, Typescript ismerete
      • Spring MVC, Spring Boot, Hibernate ismerete
      • Verziókövető (pl. GIT), ticketing és projektkövető rendszerekkel szerzett tapasztalat
      • Eclipse, IntelliJ IDE használata

    Amit kínálunk:

      • Szakmai kihívást jelentő projektek
      • Tervezhető munkaidő, kiemelkedő fizetés
      • Munkaviszony és/vagy vállalkozói jogviszony lehetősége
      • Folyamatos szakmai továbbfejlődési lehetőség
      • Dinamikus, pozitív gondolkodású csapat.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1025 Budapest, Zöldkert út

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!