KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Java fejlesztő

Főbb feladatok:

  • Vezetői tanácsadórendszer funkcióinak fejlesztése a felmerülő igények alapján
  • Új funkciók implementálása
  • Részvétel a tervezési folyamatokban
  • Meglévő funkciók támogatása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves Java tapasztalat
  • Linux és Windows ismeretek
  • SQL ismeretek
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Rendszerelmélet, megbízható, célorientált, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • JIRA ismeretek
  • SVN kezelési ismeretek
  • OSGI ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva