A K&H Csoport ICT igazgatósága megtervezi, kialakítja és üzemelteti a csoport informatikai rendszerét. Adatközpontunk pedig magas színvonalú szolgáltatásokat nyújt a KBC Group közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) szervezetei számára.

Java fejlesztő

(javadalmazás: 11,4 millió forint/év)

Főbb feladatok

    a bank elektronikus csatornáihoz, illetve rendszerintegrációs feladataihoz kapcsolódó szoftver tervezési és fejlesztési feladatainak elvégzése, fejlesztői operatív vezetés, szakmai minőségbiztosítási tevékenység, fejlesztői dokumentációk készítése és minőségbiztosítása, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatási feladatok előkészítésében, napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása; támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez.

Munkakör betöltésének feltételei

    legalább 3 év nagyvállalati környezetben, J2EE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat, angol nyelvismeret, elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet, önfejlesztés, tanulási hajlandóság, fegyelmezettség, rugalmas hozzáállás, nyitottság

Munkakör betöltéséhez előny, de nem elvárt

    felsőfokú végzettség, agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, üzleti érdeklődés, fejlesztői csapatok irányításában szerzett tapasztalat, széleskörű technológiai ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.