Junior / Senior

Java fejlesztő

    Olyan munkahelyet helyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed?
    Érdekel a nyomkövetés és szeretnél elismert tagja lenni egy dinamikusan fejlődő cégnek?

    Ha igen, akkor nálunk a helyed! És hogy kik vagyunk mi? Egy 2009-ben alakult cég, ami zseniális mérnökeinek és magasan kvalifikált kollégáinak köszönhetően évről évre növekszik. Flotta nyomkövetéssel, járművédelemmel foglalkozunk és a kezdetektől fogva hiszünk abban, hogy a saját fejlesztés és gyártás meghozza gyümölcsét. Mivel mindent magunk csinálunk, ezért mind a fejlesztésekben, mind a megvalósításban rugalmasak tudunk lenni ügyfeleink felé és olyan megoldásokat tudunk fejleszteni problémáikra, amelyek a piacon egyedülállók.

Feladataid:

  • változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben
  • részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése
  • automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Legalább 1 - 3 év releváns JAVA szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Spring/Springboot ismeret
  • C++ ismeret
  • Általános MYSQL és Linux alapismeretek
  • Belső motiváció, csapatban gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Ami előnyt jelent:

  • Java Swing, JavaFX
  • Docker ismeret
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • SVN, Git használata
  • Angol nyelvtudás
  • BSC / MSC informatikai végzettség

Pontosan mit is adunk cserébe?

  • bejelentett, alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes, kiszámítható fix bérezés
  • motiváló premizálási módszer
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökkel - akitől bármikor kérdezhetsz
  • jól felszerelt iroda, kulturált munkakörnyezet
  • közös grillezések, mozizások, evezés, Paint Ball
  • ingyen kávé és tea
  • gyümölcsnap
  • szolgáltatásainkat, eszközeinket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1205 Toldy Ferenc utca 15-17.

Küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva még ma! Kíváncsiak vagyunk fizetési igényedre is, szóval ezt se hagyd ki. Ha minden klappol, akár már holnap munkába is állhatsz, gyere és próbáld ki magad!