Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

JAVA FEJLESZTŐ POZÍCIÓ

Rólunk:

    A 2001-ben alapított, magyar tulajdonban lévő INITON Kft. hazánk egyik innovatív, dinamikusan növekvő IT tanácsadója és megoldás szállítója. A vállalkozás egy kis start-upként jött létre és napjainkra egy 250+ sikeresen leszállított projekttel, 70+ elégedett ügyféllel rendelkező, de továbbra is fiatalokból álló, innovatív csapat.

    Küldetésünk egyszerű: ügyfeleink működésének hatékonyságát és üzleti eredményességét számukra optimális üzleti és IT megoldásokkal kívánjuk növelni.

    A folyamatosan bővülő csapatunkba Java fejlesztő kollégát keresünk, aki csatlakozik hozzánk és hosszú távon velünk szeretne dolgozni.

Te vagy a tökéletes jelölt, ha

  • az informatika iránt komolyan érdeklődő, jobb fejlesztők közé tartozol, és fontos számodra a folyamatos fejlődés
  • továbbra is fejlődni szeretnél, amelyhez fontos számodra a szakmai támogatás
  • nyitott vagy az ügyfél igények megértésére, és a kreatívan állsz a tervezési, illetve fejlesztési feladatokhoz
  • nem csak az üzleti alkalmazások, hanem az alapjukat képező keretrendszerek és egyéb eszközök működése és fejlesztése is érdekel
  • szeretsz új eszközöket / megoldásokat megismerni, és szívesen bemutatod azokat a kollégáidnak is
  • a kis létszámú csapatokban hiszel, ahol a hatékony együttműködés mellett fontos az önállóság

A feladatkör rövid leírása:

  • Részvétel üzleti megoldások fejlesztésében a tervezéstől a megvalósításig, a legfejlettebb technológiák használatával, elsősorban webes alapokon

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • OO alapok
  • Java alapnyelv
  • SQL ismeretek
  • Céltudatosság, felelősségteljes hozzáállás
  • Rendszerszemlélet, tervezői attitűd
  • Probléma-megoldó és csapat munka készség
  • Nyitottság új dolgok megismerésére

Előnyök:

  • HTML, CSS ismeretek
  • JavaScript tapasztalat
  • Apache Wicket ismerete
  • Metaadatok felhasználásával kapcsolatos tapasztalatok (osztály / program generátorok, query builder-ek, stb.)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Ha érdekel a pozíció, kérjük küldd el a CV-det a pozíció megnevezésével a "Jelentkezem" gombra kattintva! Kérjük a jelentkezésben a körülbelüli fizetési igényedet is add meg.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Java fejlesztő
  • Hirdető cég: INITON KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Részvétel üzleti megoldások fejlesztésében a tervezéstől a megvalósításig, a legfejlettebb technológiák használatával, elsősorban webes alapokon
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok OO alapok Java alapnyelv SQL ismeretek Céltudatosság, felelősségteljes hozzáállás Rendszerszemlélet, tervezői attitűd Probléma-megoldó és csapat munka készség Nyitottság új dolgok megismerésére
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13
Állás, munka még: INITON KFT.>