Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes pénzügyi szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

JAVA FEJLESZTŐ

(15-9993)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az új rendszer toolok tervezésében és fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Belsős Java toolok és komponensek tervezése és implementációja,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Együttműködni a fejlesztőkkel és felhasználókkal.

Elvárások:

  • Java fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Spring/Spring-Boot ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Scala vagy Python ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások,
  • Válozatos munkakör,
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9993”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.