Budapesti fiatalos partnercégünk szakértői csapatába keresünk

Green field projektre Java fejlesztőt, akár vállalkozóként is.

    Fejlesztés Big Data és az elosztott rendszerek, telekommunikáció, bank szektor
    és HR területen akár külföldi projekteken is.

Feladatok

  • Angol banki ügyfél pénzügyi megoldásainak támogatása szakértői csapatban
  • Data Lake építés
  • logok, tranzakciók egységesítése
  • vendor alkalmazások integrálása
  • 100%-ban fejlesztés green field projekten, legújabb technológiákkal

Elvárások

  • Minimum 3 év JAVA fejlesztői tapasztalat
  • JAVA EE, JAVA 11, Microservices, Spring
  • Big Data: Kafka, Spark, Hapdoop 2.8

Amit kínálnak

  • Új, lendületes csapat.
  • Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezetben.
  • Lehetőség van az üzleti oldal elsajátítására, elmélyedni a Big Data világában.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek