Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ügyfelünk, az európai unió és törvényhozás számára nyújt innovatív informatikai megoldásukat, egy új projektjükbe keresünk JAVA fejlesztőket.

JAVA FEJLESZTŐ (EE/SE)

Mik lesznek a feladataid?

  • a fejlesztési csapat tagjaként részvétel a cég informatikai fejlesztési projektjeiben
  • közreműködés a rendszerek megtervezésében, kivitelezésében
  • a szoftverfejlesztési részfeladatok megtervezése, végrehajtása, akadályozó tényezők jelzése, elhárítása
  • projektek folyamatos dokumentálása
  • adatmodellek kialakítása, adatkapcsolatok tervezése
  • portálok, alkalmazások, weboldalak, responsive oldalak frontend részének kialakítása, tesztelése, javítása

Mit várnak majd tőled?

  • Minimum 2 éves JAVA programozásban szerzett tapasztalatot (SE vagy EE)
  • Oracle, PostgreSQL vagy MySQL tapasztalatot
  • HTML, HTML5, CSS3 alapszintű ismeretet
  • JavaScript ismereteket
  • XML, XSD ismeretet

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • PHP 5+ programozásban szerzett tapasztalat,
  • jQuery, AJAX ismerete
  • Minőségbiztosítási ismeretek, szabványos szoftvertervezési és -fejlesztési modellek ismerete

Itt jelentkezz:

Az önéletrajzokat a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java fejlesztő (EE/SE)
  • Rövid pozíció név: Java fejlesztő
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: a fejlesztési csapat tagjaként részvétel a cég informatikai fejlesztési projektjeiben közreműködés a rendszerek megtervezésében, kivitelezésében a szoftverfejlesztési részfeladatok megtervezése, végrehajtása, akadályozó tényezők jelzése, elhárítása projektek folyamatos dokumentálása adatmodellek kialakítása, adatkapcsolatok tervezése portálok, alkalmazások, weboldalak, responsive oldalak frontend részének kialakítása, tesztelése, javítása
  • Elvárások: Minimum 2 éves JAVA programozásban szerzett tapasztalatot (SE vagy EE) Oracle, PostgreSQL vagy MySQL tapasztalatot HTML, HTML5, CSS3 alapszintű ismeretet JavaScript ismereteket XML, XSD ismeretet
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Profession Services>