Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretsz grillezni? És biciklizni? Esetleg a Star Wars a kedvenc filmjeid között van?
Akkor TÉGED keresünk Partnerünkhöz. Egy családcentrikus, társadalmi problémákban is nagy szerepet vállaló, ügyfélélményt támogató platformokat fejlesztő amerikai cég kapui nyitva állnak és csak RÁD várnak, hogy betöltsd az üres széket, mint:

Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Java kód review és ennek a folyamatnak automatizálása
  • Eszköz fejlesztés Java technológiával
  • A kódok átültetése a támogatott verziókba
  • Fix pack kiadása, mely az egész portálra kikerül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős Java ismeret
  • GIT magabiztos használata
  • JS, Python ismeret
  • Előny, ha használtad már az alábbi technológiákat is: Maven, Jenkins, Gradle, NoSQL(MongoDB)

Mit nyerhetsz:

  • Egy munkahelyet, ahol az ötletek és hobbik főszerepet kapnak. Mottó: „Value people!”
  • Esélyt, hogy megismerd a legmodernebb technológiákat, amik aktuálisan a legújabbak a szektorban, mint például: AlloyUI, Metal.js, Freemarker, JSF, Hibernate, OpenSearch, OpenSSO, LDAP, Granular, SOAP, Velocity, stb
  • Lehetőséget, hogy másokon is segíthess a Volunteer Program keretein belül
  • Szabadon választhatsz tréningek, oktatások közül, amit természetesen a cég támogat. A házon belüli tudásmegosztási rendszerük elképesztően jó
  • Olyan irodát, amire mindig is vágyódtál, modern és otthonos környezet, tetőterasszal, zuhanyzóval, grillezővel, puha padlószőnyeggel, clean desk policy és dress code nélkül :)
  • Egy csapatot, akik nem csak ultra Star Wars fanok, hanem imádnak focizni, sütögetni, szórakozni és összetartani
  • Olyan céget, ahol nem csak az ott dolgozókat jutalmazzák különböző programokkal, hanem családjaikat is. Leg yen az akár wellness hétvége vagy egy családi nap. Éppen ezért rugalmas munkavégzéssel jár, stressz mentes környezetben, SLA-k nélkül

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CPL Jobs Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java fejlesztő
  • Hirdető cég: CPL Jobs Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Java kód review és ennek a folyamatnak automatizálása Eszköz fejlesztés Java technológiával A kódok átültetése a támogatott verziókba Fix pack kiadása, mely az egész portálra kikerül
  • Elvárások: Erős Java ismeret GIT magabiztos használata JS, Python ismeret Előny, ha használtad már az alábbi technológiákat is: Maven, Jenkins, Gradle, NoSQL(MongoDB)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-14