• A CompuTREND Zrt. 30 éve aktív szereplője a magyarországi szoftverpiacnak, piacvezető gazdálkodási rendszer szállítója a kórházi, egészségügyi szektornak, jelentős szállítója a központi költségvetési intézményeknek és önkormányzatoknak.

    "Szerethető Munkahely díj 2017."

  • Java fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • A cég JAVA alapú keretrendszerének megismerése, az erre épülő üzleti logikák fejlesztésében való részvétel
      • Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítása
      • Felhasználóbarát, webes felületek fejlesztése
      • Üzleti logika fejlesztése
      • Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
      • A rendszerek köré épült üzleti folyamatok megismerése
      • Csapatmunkában való aktív részvétel
      • Projektekben való részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Web-fejlesztői ismeretek
      • Proaktivitás
      • Gyors probléma felismerő és megoldó képesség
      • Logikus, komplex gondolkodásmód
      • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
      • Minőségorientált szemlélet
      • Új technológiák megtanulására való hajlandóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Tapasztalat: HTML, CSS, jQuery kódolásbanWeb 2.0 keretrendszerek használata során szerzett tapasztalat (Vaadin)
      • JavaScript tapasztalat
      • Apache ismeret
      • Eclipse ismeret
      • Releváns adatbázis kezelők ismerete (Oracle v MS SQL v PostgreSQL)

    Amit kínálunk:

      • Lehetőség új technológiák megismerésére és alkalmazására a gyakorlatban
      • Java képzés, és tapasztalat megszerzésére való lehetőség
      • SCRUM fejlesztési módszertan alapján történő munkavégzés
      • Egyedi megoldások a szakmai fejlődésre és karrierre
      • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
      • Kihívásokkal teli változatos munka, kreatív megoldások
      • Önállóság
      • Versenyképes fizetés
      • Stabil pénzügyi háttér
      • Dinamikus, szakmailag felkészült, támogató csapat.
      • Rugalmas foglalkoztatási megoldások

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Rendszertervező
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Vállalatirányítási rendszer, SAP
    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói, szerződéses

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1119 Fehérvári út 84/A. 2.EM

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    A jelentkezéshez magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét várjuk.