Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CompuTREND Zrt. 30 éve aktív szereplője a magyarországi szoftverpiacnak, piacvezető gazdálkodási rendszer szállítója a kórházi, egészségügyi szektornak, jelentős szállítója a központi költségvetési intézményeknek és önkormányzatoknak.

Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég JAVA alapú keretrendszerének megismerése, az erre épülő üzleti logikák fejlesztésében való részvétel
  • Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítása
  • Felhasználóbarát, webes felületek fejlesztése
  • Üzleti logika fejlesztése
  • Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban
  • A rendszerek köré épült üzleti folyamatok megismerése
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Web-fejlesztői ismeretek
  • Proaktivitás
  • Gyors probléma felismerő és megoldó képesség
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet
  • Új technológiák megtanulására való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat: HTML, CSS, jQuery kódolásbanWeb 2.0 keretrendszerek használata során szerzett tapasztalat (Vaadin)
  • JavaScript tapasztalat
  • Apache ismeret
  • Eclipse ismeret
  • Releváns adatbázis kezelők ismerete (Oracle v MS SQL v PostgreSQL)

Amit kínálunk:

  • Lehetőség új technológiák megismerésére és alkalmazására a gyakorlatban
  • Java képzés, és tapasztalat megszerzésére való lehetőség
  • SCRUM fejlesztési módszertan alapján történő munkavégzésEgyedi megoldások a szakmai fejlődésre és karrierre
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Kihívásokkal teli változatos munka, kreatív megoldások
  • Önállóság
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Dinamikus, szakmailag felkészült, összetartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Budapest, XI. kerület Fehérvári út 84/A. BFI Irodah. ép. 2. em.

  • Magyar nyelvű, nettó fizetési igény megjelöléssel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét küldje el.
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy,egészségpénztár,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: CompuTREND Zrt.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Java fejlesztő
    • Rövid pozíció név: Java fejlesztő
    • Hirdető cég: CompuTREND Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XI. kerület
    • Feladatok: A cég JAVA alapú keretrendszerének megismerése, az erre épülő üzleti logikák fejlesztésében való részvétel Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítása Felhasználóbarát, webes felületek fejlesztése Üzleti logika fejlesztése Közreműködés a fejlesztés különböző életfázisaiban A rendszerek köré épült üzleti folyamatok megismerése Csapatmunkában való aktív részvétel Projektekben való részvétel
    • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség Web-fejlesztői ismeretek Proaktivitás Gyors probléma felismerő és megoldó képesség Logikus, komplex gondolkodásmód Önálló, pontos, precíz munkavégzés Minőségorientált szemlélet Új technológiák megtanulására való hajlandóság
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: étkezési jegy egészségpénztár cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017.05.19