Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Java fejlesztő

Ha szenvedélyes programozó vagy és nem akarsz több betarthatatlan határidőt, látszatra elvégzett feladatot, ugyanakkor egy legújabb technológiákat és legjobb tervezési módszereket felhasználó nemzetközi szoftverfejlesztő csapat tagja lennél, akkor nálunk a helyed!
Saját perzisztens réteg implementáción alapuló, 3 rétegű kliens-szerver platform kialakításán dolgozunk, amely dinamikusan konfigurálható a megrendelő igenyeinek megfelelően. Swing frontend, JMS kommunikáció, JBOSS alkalmazás szerver.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Jó hangulatú nemzetközi csapat - napi angol nyelvgyakorlás :)
  • Elismert vezető programozókkal dolgozhatsz, akik mindent megtesznek azért, hogy Te jobb legyél
  • Önálló, kreatív feladatok
  • Rugalmas munkaidő, későbbiekben távmunka lehetőség
  • Könnyen megközelíthető iroda, kulturált környezetben

AMIT KÉRÜNK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ezzel egyenértékű programozói tapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes munka - és egy kicsit több :)
  • Angol nyelvtudás - különben hogyan beszélnél a vezető programozókkal
  • Java (Swing) gyakorlat, vagy gyors tanulási képesség - kezdő, elvarázsolt programozókat is várunk
  • Egyéb mágikus betűszavak: SQL, XML, JPA, EJB, Hibernate - de ezeket úgyis ismered :)

A jelentkezéshez kérjük küldje el hozzánk ANGOL nyelvű önéletrajzát a 'Jelentkezem' gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Java fejlesztő
  • Hirdető cég: Atrido Systems Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ezzel egyenértékű programozói tapasztalat Precíz, lelkiismeretes munka - és egy kicsit több :) Angol nyelvtudás - különben hogyan beszélnél a vezető programozókkal Java (Swing) gyakorlat, vagy gyors tanulási képesség - kezdő, elvarázsolt programozókat is várunk Egyéb mágikus betűszavak: SQL, XML, JPA, EJB, Hibernate - de ezeket úgyis ismered :)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-01-06
Állás, munka még: Atrido Systems Kft.>