Az Artisjus, mint stabil háttérrel rendelkező, nagy múltú egyesület keres budapesti irodájába

Java fejlesztő

munkatársat vagy szerződéses alvállalkozót.

Főbb feladatok, munkák:

  • adatfeldolgozó rendszerek tervezése és fejlesztése elsősorban Java nyelven,
  • az ügyfeleink számára fenntartott webes információs rendszerek tervezése és fejlesztése,
  • alkalmazás-támogatás nyújtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség és munkatapasztalat:
    • felsőfokú szakirányú végzettség és minimum 3 év Java nyelvű programozási gyakorlat, vagy
    • minimum 5 év Java nyelvű programozási gyakorlat,
  • a következő technológiák többségének ismerete: Spring Boot (Admin és Cloud Config), Apache Spark, Swagger, Redis, Postgres, Docker, Angular,
  • verziókezelő rendszer használata során szerzett tapasztalat (pl. Git),
  • szakmai angol szöveg megértése,
  • új technológiák megtanulására való hajlandóság,
  • csapatjátékos személyiség, lojalitás,
  • önálló munkára való képesség és hajlandóság,
  • felhasználókkal való kapcsolattartás képessége,
  • analitikus, problémafeltáró gondolkodásmód, összefüggések gyors felismerése,
  • képesség az elvégzett munka dokumentálására és a sztenderdek szerinti munkavégzésre.

Előny:

  • web-fejlesztésben szerzett tapasztalat (PHP, Javascript, HTML 5, CSS),
  • Codeigniter, jQuery keretrendszerek ismerete,
  • Linux shell script programozási ismeret.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, hosszú távon új kihívásokkal bővelkedő informatikai környezetben,
  • igényes munkakörnyezet, összetartó csapat,
  • megbízható, stabil cégkörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

A jelentkezéseket folyamatosan várjuk a fizetési igény vagy nettó napidíj megjelölését is tartalmazó motivációs levél és önéletrajz kíséretében a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.