ADERTIS Kft.
  • Irodánk Budapesten a 13. kerületben található. Call center és ügyfélszolgálati rendszereket fejlesztünk, illetve távközlési (VoIP) szolgáltatás nyújtunk. 10 év alatt stabil ügyfélbázist építettünk fel. Nem hiszünk a túltolt marketing szövegekben, viszont hiszünk az egyszerűségben, érthetőségben és hatékonyságban.

  • Bővülő csapatunkba

    Java fejlesztő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Kiemelt feladatod lesz a call center/ügyfélszolgálati rendszerünk fejlesztése, főként backend területen. Számítunk munkádra dokumentálás és tesztelés területén is. Mivel a hatékonyságban hiszünk, ezért kiemelt jelentőségű, hogy ebben a munkakörnyezetben is otthon érezd magad (nem nagyvállalat: nagyobb felelősség, magasabb fizetés), sőt kifejezetten ez a munkakörnyezet legyen számodra az optimális. Tudsz önállóan döntéseket hozni és nincs szükséged meetingre a reggeli kávé elkészítéséhez. Kreatív vagy és természetesen tudsz és akarsz is kérdezni, illetve megvan a megfelelő motivációd arra, hogy a rendszerünk minden pontját megismerd.

      • Fejlesztési feladatok elvégzése és dokumentálása
      • Teljesítményoptimalizáció és fejlesztői tesztelések
      • Rendszerüzemeltetéssel és termékfelelőssel való kapcsolattartás
      • Egyéb szakmai dokumentációk elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Java alapos és mély ismerete (5+ év)
      • Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek
      • Adatbáziskezelésben szerzett releváns tapasztalat (MYSQL)
      • REST API, JSON ismeretek
      • Alkalmazáskiszolgálói tapasztalat (Tomcat)
      • Verziókezelők és MarkDown ismeret
      • Felsőfokú szakirányú végzettség
      • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
      • Proaktív és ügyfélorientált gondolkodásmód
      • Nyitottság új technológiák megismerésére

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Alapszintű Linux ismeretek
      • Alapszintű távközlési ismeretek

    Amit kínálunk:

      • Főállású munkaviszony, ha jól teljesítesz átlag feletti fizetés a jutalma
      • Nincs felesleges meeting
      • Kényelmes és tágas munkakörnyezet
      • 10 éve működő, stabil háttér

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1133 Budapest, Gogol utca 13.

    Fényképes önéletrajz