Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már több mint két évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében.

Fejlesztő csapatunkba keresünk hosszú távra

Java EE fejlesztő

munkatársat

FELADATOK:

  • Java-ban írt, magas rendelkezésre állású pénzügyi alkalmazások fejlesztése, támogatása és utókövetése
  • A legmodernebb technológiák felkutatása és kipróbálása
  • Közreműködés projektek szakmai előkészítésében

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai/műszaki)
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat JAVA nyelven, Java EE architektúrában
  • Jó tervezési készség
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Objektumorientált módszertan ismerete
  • Önállóság, precizitás, terhelhetőség, hosszú távú elkötelezettség

ELŐNYT JELENT:

  • Programtesztelési ismeretek
  • Tapasztalat agilis módszertanokban
  • Issue tracking rendszer (Redmine) ismerete (használat szintjén)
  • A következő technológiák, módszerek, alkalmazások közül minél több ismerete: Java design patterns, Struts, Hibernate, MyBatis, EJB, JSF2, ZKoss, AJAX, Selenium, JBoss, WebLogic, GlassFish, Tomcat, Oracle, Ant, Maven, SSO, SQL implementációk, mobil technológiák
  • Mobil platformok ismerete, mobil fejlesztési gyakorlat

AMIT NYÚJTUNK:

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk
  • Tréningeken, konferenciákon való részvétel lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét (fizetési igény megjelöléssel) várjuk. Jelentkezése tárgyában kérjük, tüntesse fel: „Java EE fejlesztő”.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Java EE fejlesztő
  • Hirdető cég: GIRO ZRt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Java-ban írt, magas rendelkezésre állású pénzügyi alkalmazások fejlesztése, támogatása és utókövetése A legmodernebb technológiák felkutatása és kipróbálása Közreműködés projektek szakmai előkészítésében
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai/műszaki) Szoftverfejlesztői tapasztalat JAVA nyelven, Java EE architektúrában Jó tervezési készség Verziókezelő rendszerek ismerete Rendszerszintű gondolkodás Objektumorientált módszertan ismerete Önállóság, precizitás, terhelhetőség, hosszú távú elkötelezettség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-22
  • Lejárati dátum: 2018-06-12
Állás, munka még: GIRO ZRt.>