Java Developer

Mi lenne a Te feladatod?

Aktív fejlesztési tapasztalattal bíró, gyakorlott szoftvermérnököt keresünk teljes end-to-end megoldást nyújtó nemzetközi csapatunkba.

Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:

  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés (scrum)
  • Aktív kapcsolattartás a projekt munkatársaival

A pozíció TÁVMUNKÁBÓL is betölthető.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Fejlesztési tapasztalat a következő programozási nyelvben/keretrendszerben: JAVA/J2EE
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek
  • Problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Shell scripting ismeretek
  • Hybernate Webservices ismeret (SOAP, Rest)
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: GitLab, Jira, Confluence, Sonar, Git, Gradle, Groovy, Jenkins
  • Agilist módszertanban való jártasság
  • CRM renszerben való jártasság
  • Unix/Linux ismeret

És mit várhatsz cserébe?

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM kártya, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, ITSH pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!