thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

JAVA Backend Fejlesztő (JIRA)

Feladatok:

* Java BE fejlesztési feladatok tervezése és becslése
* "Clean Code" implementálása
* Részvétel az integrációs és telepítési folyamatokban
* Üzleti követelményeknek (belső) megfelelő megoldások megvalósítása
* Független, kreatív problémamegoldás
* Betanulást követően junior kollégák mentorálása

Elvárások:

* Informatikus, mérnök-informatikus végzettség
* 2-3 éves releváns tapasztalat
* Stabil alaptudás Java backend fejlesztésben: Java (Java8), Maven, REST API
* Legalább középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
* Rutinszerű tapasztalat XML formátumban (olvasás, írás)
* Verziókövető rendszer ismerete (GIT)
* Jó kommunikációs és szervezési képesség
* Tanulási hajlandóság és gyors fejlődési képesség
* Rendszerező szemlélet, jó problémamegoldás
* Csapatszellem
* Előny:

* Full stack fejlesztői tapasztalat
* Az alábbiakban szerzett ismeretek: Backend: Spring Core, Frontend: React, Redux, npm, Jest, Enzyme
* JIRA felhasználói, fejlesztői vagy admin tapasztalat
* Unit tesztekben szerzett tapasztalat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat