Java Backend Developer (Medior-Senior) [IAO-070416]

Partnerünk 4.0 ipari termelés, számítógép vezérelt ún. ’okos gyár’ szegmensben folytatja alkotói tevékenységét. A szegmensben betöltött tekintélyes helyének köszönhetően széleskörű globális kapcsolati és technológiai hálóval rendelkezik.

A fejlesztésen dolgozó szakmai közösségnek köszönhetően jövőbiztos megoldást kínál a 4.0 ’Okos Gyár’ termelését irányító INTERNET OF THINGS (IoT) intelligens eszközök alkalmazásának fejlesztésére.

Fejlesztéseikkel támogatják a jövő digitális átalakulását és kézzelfoghatóvá teszik az ebben rejlő óriási lehetőségeket. Alkotói javaslataival segíti a gépipari és az üzemmérnöki vállalatok digitális portfóliójának megalkotását.

A pozíció felelőssége a NÉMET alapítókkal szoros együttműködésben a termék szolgáltatására irányuló fejlesztések képviselete.

„ Ez egy nagyszerű karrierlehetőség azok számára, akik kihívásként élik meg, hogy olyan szakemberekkel dolgozhatnak napi együttműködésben, akik innovatív gondolkodásuknak köszönhetően elismert helyet foglalnak el a szoftver -és gyáripari szegmens területén. Érdekel? „

Java Backend Developer (Medior-Senior) - BUDAPEST

Otthoni munkavégzés az egészséged védelmében

  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Betanulást követően a termék fejlesztése, egyedi programok tervezésében, elkészítésében és karbantartásában való részvétel
  • Részvétel a projektek kidolgozásában
  • Szoros együttműködés a fejlesztéseken dolgozó német kollégákkal
  • Szükséges dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • 4 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Következő stack-ek ismerete:
    • Java11
    • Springboot
    • Docker
    • Git
    • MS SQL
    • Azure
    • Monolith
    • Microservice architect

Amit kínálunk:

  • Nagy tudásbázissal rendelkező és elismert szakmai közösség
  • Versenyképes bérezés (cafeteria a bérben)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, komplex munkakör
  • Rugalmas munkaidő - Home Office megbeszélés szerint és törzsidő
  • Céges rendezvények: szakmai workshopok, csapatépítő, karácsonyi party

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.