Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Nemzetközi, autóiparban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk új kollégát bővülés miatt.
Megoldásaik közt megtalálhatóak többek között infotainmentek, LCD alapú kijelzők, kamera-és kormányrendszerek, önvezető autók stb.

Java Architect

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Autók kommunikációs hálózatának tervezéséhez használt szoftverek architektúrájának tervezése, koncepcióalkotás, modellezés (Java 8, Eclipse),
  • Bonyolultabb, komplex fejlesztési feladatok megoldása,
  • Speciális algoritmusok elkészítése,
  • Optimalizálás,
  • Folyamatos kapcsolattartás az amerikai kollégákkal.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi diploma,
  • Java fejlesztőként szerzett több éves tapasztalat,
  • Architektúra tervezésében szerzett tapasztalat,
  • Java, Jira, Confluence, Maven, Git, Eclipse szakértői szintű ismerete,
  • Magabiztos angol nyelvismeret,
  • Igény a folyamatos fejlődésre, tanulásra.

Amit az ügyfél kínál:

  • Érdekes, nemzetközi projektek,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát, vagy hívjon a 0630-289-3584-es telefonszámon.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group