Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk keres csapatába bővülés céljából Java Architect kollégát.

Java Architect (B03JA)

Feladatok:

  • JAVA és / vagy Scala alapú fejlesztési projektek összefogása és támogatása.
  • Architekturális irányelvek tervezése.
  • Architektúrák tervezése
  • Technológiai támogatás a sales csapat részére
  • A feladatok szétbontása és becslése.

Elvárások:

  • 5-8 év szakmai tapasztalat Java és/vagy Scala területen.
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Tapasztalat SOA/microservices architektúrával.
  • Tapasztalat az alábbi technológiák valamelyikével: Play (preferált), Dropwizard, Spring Boot.

Előnyt:

  • Tapasztalat az alábbi technológiákkal: Kubernetes, Apache Kafka, .NET, Tomcat, IBM WebSphere, Oracle WebLogic, front-end keretrendszerek (Angular. Vue.js).

Egyéb információ

  • Aktív céges közösségi élet
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Projektek közötti átjárhatóság
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség egyéni igények alapján

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest , II. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.