ZEN Stúdió Kft

Több mint 10 éve sikeresen működő, stabil háttérrel rendelkező, játékszoftver fejlesztő cég

Munkatársat keresünk

Játékszoftver fejlesztő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • programozói feladatok ellátása tervezéstől kiadásig
    • a terveknek megfelelő játékelemek teljeskörű integrációja
    • szoros együttműködés a fejlesztőcsapat többi tagjával a projekt megvalósítása mentén
    • platform-integrációval kapcsolatos feladatok ellátása
    • a játék megjelenését követő programozói támogatás a játék tökéletésítése érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • magabiztos tudásod van C++ és 3D matematika területén
    • kihívást jelent és motiváló számodra egy játék fejlesztése a projekt elejétől a végéig
    • elhivatott vagy a videojátékok iránt
    • képes vagy és szeretsz önállóan dolgozni
    • nem riadsz vissza attól, ha menet közben felmerülő problémákat kreatívan kell megoldani
    • együttműködésben nem okoz gondot más típusú emberekkel való közös munka
    • érdeklődő és nyitott vagy új dolgok kitalálásában és létrehozásában
    • innovatív szemlélettel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • videojáték-fejlesztői tapasztalat
    • Unreal Engine ismerete
    • kliens-szerver kommunikáció és hálózati technológiák ismerete

Amit kínálunk:

    - rendezett, tágas iroda
    - kényelmes, easy-to-use munkarendszer
    - egy rendkívül összetartó, gamerekből álló csapat
    - versenyképes juttatás
    - szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Ganz utca 16.

Jelentkezem gombra kattintás után, kérjük küldd el nekünk önéletrajzodat.