Denali Games Hungary Kft.
  • A Denali Games Kelet-Magyarország legnagyobb játékfejlesztő stúdiója. Az amerikai tulajdonban lévő cég elsődleges célja, hogy a helyi játékfejlesztőket és tehetséges pályakezdőket egy kreatív csapattá kovácsolva készítsen kiemelkedő színvonalú mobiljátékokat.

    Anyacégük, a Denali Publishing egy San Francisco-i kiadó vállalat, amely globális fejlesztési és működési területtel rendelkezik. A 2017-ben alapított cégcsoportot a játékfejlesztés vezető szakembereiből állították össze azzal a céllal, hogy világszínvonalú mobiljátékokkal és egyéb alkalmazásokkal nyújtsanak tartalmas szórakozási lehetőséget.

    A 2017-es alapítás óta játékaikat több, mint 30 millióan töltötték le és jelenleg több, még be nem jelentett nagyszabású projekten dolgoznak.

  • Játékszoftver fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      A programozó feladata mobiljáték fejlesztés C# nyelven szerver/kliens környezetben.

      • Játékmenet, játéklogika és egyéb kiegészítő funkciók fejlesztése önállóan és csapatban egyaránt.
      • C# nyelven kódolni, debuggolni és a saját kódokat karban tartani.
      • Szerveren AWS környezetben, kliensen Unity-ben programozni.
      • Szorosan együttműködni a játék tervezőivel, grafikusaival és menedzsereivel a legmagasabb színvonal elérése érdekében.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Korábbi tapasztalat legalább hobbi szintű játékfejlesztésben.
      • Mobiljátékok rendszereinek ismerete.
      • C# és OO módszertanok magas szintű ismerete.
      • MVC (Model–view–controller) és egyéb design patternek ismerete és aktív használata.
      • Strukturált kód írása.
      • (Saját) határidők tartása.
      • Saját kódok optimalizálása a mobilkészülékek képességeinek teljes kihasználása érdekében.
      • Hatékony és felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt.

      • Agilis, csapatjátékos hozzáállás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Korábbi szakmai tapasztalat professzionális játékfejlesztésben.
      • A mobilpiac és freemium játékok alapos ismerete.
      • 3D programozási ismeret.
      • Android (JAVA) vagy iOS (xCode) fejlesztésben szerzett tapasztalat.
      • RDBMS ismerete.
      • CI/CD megoldások ismerete.
      • Tapasztalat shader programozásban.
      • Játékfejlesztés iránti szenvedély.
      • Felsőfokú végzettség.

    Amit kínálunk:

      • Világszínvonalon is kiemelkedő játékok készítése.
      • A régióban magasan kiemelkedő fizetés.
      • Karrier- és portfólió építés.
      • Rugalmas munkaidő.
      • Jó társaság, rendszeres, laza céges összejövetelek.
      • Tágas, belvárosi iroda, friss gyümölcsök, jól felszerelt konyha, PS4 sarok.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    4025 Debrecen, Miklós utca 18.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja magyar/angol nyelvű önéletrajzát és bármilyen, a játékfejlesztésen belül végzett (hobbi) munkáit.