Járműharmonika-gyártó

Feladatai:

  • Járműharmonikák alumínium vázának hajlítása, megmunkálása
  • A harmonikák készre szerelése kézi pneumatikus gépek használatával
    vagy
  • Járműharmonika szövetelemek varrása

Előnyt jelent:

  • Asztalos, lakatos, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás végzettség.
  • Többéves gyakorlat az adott szakmában.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata.
  • Szövetelem-varrási feladatok esetén, varró háttérrel vagy tapasztalattal rendelkező pályázó.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Prémium termékekkel való munkavégzés
  • Széleskörű juttatási rendszer
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium, 13.havi fizetés
    • Saját buszjárat számos településről,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével (P_20_FB) magyar nyelven a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk, hiszen a cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Hübner-H Gumi-és Műanyagipari Kft. H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11. Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422