Járműfenntartási koordinátor (gyakornok) - Diákmunka

Bruttó 1 650 /óra bér

Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Győr

Főbb feladatok, munkák:

  • Feladatok:

  • - Sérült vasúti teherkocsik javíttatásának megszervezése

  • - Kapcsolattartás a javítást végző alvállalkozókkal, a teherkocsikat vizsgáló munkatársakkal vagy alvállalkozókkal

  • - Alkatrészek rendelése, szállításának megszervezése

  • - A mozdonyokon elvégzett karbantartások ellenőrzése, készre jelentése, az ország különböző helyszínein, vagy külföldi helyszínen.

  • - Karbantartásokhoz kapcsolódó dokumentumok elkészítése, rendszerezése, a nyilvántartások naprakészen tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elvárások:

  • - Aktív/passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

  • Felsőfokú műszaki tanulmányok (közlekedésmérnök, járműmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser, villamosmérnök)

  • - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • - Társalgási szintű angol nyelvismeret

  • - "B" kategóriás jogosítvány

  • - Minimum heti 3 nap vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Győr