Budapest Főváros Kormányhivatala
  • A fővárosi és megyei kormányhivatalok a kormány általános hatáskörű területi kormányzati igazgatási szervei. A területi közigazgatás legnagyobb egységeit képező 20 kormányhivatal a megyeszékhelyeken, a főváros és Pest Megye esetében pedig Budapesten működik.
  • Munkatársat keresünk

    Jármű műszaki vizsgabiztos

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      A Budapesti Közlekedésfelügyeleti Főosztály Műszaki Osztály feladat-és hatáskörébe tartozó, járművek műszaki vizsgáztatásához kapcsolódó közlekedési hatósági feladatok teljes körű ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Magyar állampolgárság,
      • Cselekvőképesség,
      • Erkölcsi bizonyítvánnyal igazolt büntetlen előélet (a Kit. 82.§ szerinti 3 hónapnál nem régebbi)
      • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
      • Legalább középfokú, autószerelői szakiránynak megfelelő képesítés*, és a szakiránynak megfelelő legalább 3 év szakmai gyakorlat
      *Középfokú végzettség esetén az alábbi szakképesítések valamelyike fogadható el:
      • közlekedésgépészeti, járműjavítási, járműgyártási, motoripari, autóipari és általános gépészeti technikumi végzettség,
      • közlekedésgépészeti szakközépiskolai végzettség,
      • autóipari művezetői képesítés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • felsőfokú szakirányú végzettség*,
      • műszaki vizsgabiztosi szakképesítés
      • közigazgatásban szerzett tapasztalat

      Felsőfokú végzettség esetén az alábbi szakképesítések valamelyike fogadható el:
      • okleveles gépészmérnöki, okleveles közlekedés mérnöki, okleveles járműmérnöki, okleveles közlekedés-gépészmérnöki, és okleveles mezőgazdasági gépészmérnöki képesítés,
      • gépész-üzemmérnöki, közlekedésgépész-üzemmérnöki, általános gépész-üzemmérnöki, gépjavítástechnológiai üzemmérnöki és mezőgazdasági gépész-üzemmérnöki képesítés,
      • felsőfokú technikumon szerzett gépjárműközlekedési szaktechnikusi, gépész szaktechnikusi és mezőgazdasági gépész szaktechnikusi képesítés.

    Amit kínálunk:

      A foglalkoztatás a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény hatálya alatt, kormányzati szolgálati jogviszonyban történik. Budapest Főváros Kormányhivatala család- és gyermekbarát juttatási és támogatási rendszert működtet (pl. gyermeknevelési támogatás, iskolakezdési támogatás stb.). A cafetéria juttatás éves összege 2020-ban bruttó 200.000,-Ft.

      A pozíció jellemzői: szabad hétvége, megfelelő bérezés, stabil munkahely

      A munkáltató a feladat ellátásához szükséges vizsga megszerzését támogatja.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Autószerelő, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1033 Budapest, Mozaik utca 5.

    Havi nettó fizetési keret:

    260 000 - 400 000HUF

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    • Szakmai önéletrajz
    • iskolai végzettségeit, szakképzettségeit igazoló okiratok másolatai;
    • nyilatkozatát, mely szerint a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul