ITS ÜZLETI MEGOLDÁSOK TESZTELŐ

(VÁLLALKOZÓI JOGVISZONY)

MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FELADATOK |

  • Termékspecifikációk és üzleti elvárások megismerése
  • Új fejlesztések ellenőrzése érdekében új tesztesetek, tesztforgatókönyvek elkészítése
  • Szoftveres megoldásaink keretrendszereiben történő fejlesztések DC (Data Capturing) és ECM (SharePoint területen) ismerete, funkcionalitásának, munkafolyamatok működésének tesztelése
  • Manuálisan végzett, funkcionális teszt (Black Box specifikáció alapú módszerrel)
  • Szoftverhibák detektálása, teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
  • Üzleti elvárás szerint elvárható felhasználói felületek vizsgálata, felhasználó-központú felület javítására tett javaslatok megfogalmazása
  • Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése
  • Tesztelés státusz riportálása a projektcsapat felé
  • Ügyfélbemutató forgatókönyv elkészítése

MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ ELVÁRÁSOK |

  • Logikus, üzletközpontú és elemző gondolkodás
  • Megbízhatóság, felelősség vállalás és minőségre törekvő hozzáállás
  • Haladó számítógépes felhasználói ismeretek és gyakorlat (MS Office)
  • Sharepoint online keretrendszer felhasználói ismerete
  • Alapfokú programozási ismeret
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel
  • Projekt követelmények gyors átvétele

ELŐNYT JELENT |

  • SharePoint keretrendszer testreszabásában szerzett tapasztalat
  • MS PowerApps, MS Flow megoldások ismerete
  • Tesztelési gyakorlat
  • C# programozási nyelven szerzett tapasztalat
  • Alapfokú fejlesztői tapasztalat (HTML, REST API , CSS, JavaScript)
  • Alapfokú SQL szerver ismeretek
  • (telepítés, konfigurálás, alapfokú lekérdezések készítése)
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Oktatási gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK |

  • Projekt alapú megbízást
  • Rugalmas, otthonról is végezhető feladatokat
  • Szakmai támogató erőforrásokkal rendelkező csapatot
  • Sikeres és dinamikus vállalati munkakörnyezetet
  • Változatos feladatok, személyes és szakmai fejlődési lehetőséget

AZ INNOVATÍV KONICA MINOLTÁRÓL|

    Az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújtunk, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat-automatizálás, az IT infrastruktúrára, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

    A nyomdaipar és az ipari nyomtatás területén digitális rendszereink mellett szoftveres megoldásokat kínálunk, továbbá üzleti tanácsadással és képzésekkel támogatjuk ügyfeleinket.

    IoT videófelügyeleti rendszereink a teljeskörű biztonság nyújtása mellett ügyfeleinknek elemzéseket készítenek.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy érzed, hogy a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet kérjük, küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A tárgyba kérjük, hogy írd be: ITS üzleti megoldások tesztelő