Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat budapesti munkavégzéssel:

IT VEZETŐ

Feladatok:

  • A vállalat teljeskörű IT tevékenységének irányítása
  • A vállalat 30+ fős üzemeltetési- és szoftverfejlesztési divíziójának összefogása
  • IT területet érintő projektek tervezése, koordinálása
  • A vállalat IT stratégiájának kialakításában való aktív részvétel
  • IT infrastruktúra folyamatos fejlesztése és biztonságos működésének biztosítása
  • IT beszerzések, tenderek lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
  • IT szabályzatok betartatása, aktualizálása
  • Közvetlen riportálás az Ügyvezető Igazgató felé

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 5 éves IT területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Magasszintű Microsoft termék ismeret
  • Strukturált hálózati ismeretek
  • Desktop termékek ismerete
  • MSSQL magasszintű ismerete
  • ITIL ismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelemi csomag
  • Professzionális, innovatív környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57

Jelentkezését a fizetési igény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva teheti meg.