Magyarország legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi bankot szeretnénk megvalósítani.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk IT csapatának élére keressük azt a vezetőt, aki innovatív gondolkodásával képes új lendületet adni az IT szervezetünknek.

IT VEZETŐ

Főbb feladatok:

  • IT stratégia készítése, lebontása az operatív szintre, működtetése
  • Fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési folyamatok és módszertanok szakmai gondozása (irányok, működési metódusok, stb.)
  • A vállalat elvárásainak megfelelő IT biztonság felmérése, tervezése, megvalósítása, üzemeltetése
  • csoportja tagjai számára célkitűzések meghatározása, teljesítményük értékelése, munkatársak szakmai képzése, tudásuk fenntartása
  • szerepvállalás az új folyamatok, eszközök bevezetésében
  • a cég és az IT terület munkáját maghatározó utasítások és operatív folyamatok ismerete, betartása és betartatása

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • legalább 8-10 éves, releváns szakmai vezetői tapasztalata van IT alkalmazás és infrastruktúra üzemeltetés területén
  • Legalább 5 éves projektvezetői tapasztalat IT területen
  • Szerver technológiák területén naprakész ismeretek
  • Adatvédelem, IT biztonság területén rendelkező megfelelő szakmai tudás
  • Terhelhető, proaktív, agilis és munkájára igényes személyiség
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Megoldás orientált, üzleti szemléletmód
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • ITIL ismeretek

Előnyök:

  • Pénzügyi-, biztosítási-, pénzforgalmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet
  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Információbiztonság
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.