Az egyik legnagyobb multinacionális vállalat beszállítójaként cégünk fő profilja CRM rendszerek fejlesztése és üzemeltetése. Az IT fejlesztések szállításáért felelős projekt csapatunkba keresünk új munkatársat

IT Üzleti elemző

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Projektek tervezésében és szervezésben való részvétel
  • Határidők nyomon követése, prioritáskezelés, üzleti célok elérése
  • Folyamatok fejlesztése a minőség és hatékonyság jegyében
  • Státuszjelentések, prezentációk készítése
  • Rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése (rendszerszervezés)
  • Új fejlesztések és üzleti folyamatok oktatása
  • Kapcsolattartás csapatokkal (üzlet, fejlesztő, tesztelő)

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Min. 3 évhasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős IT háttér
  • MS Office ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Ambiciózus és proaktív személyiség
  • Tervező és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos

Amit nyújtunk:

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Kerékpáros bejárási lehetőség támogatása
  • Saját fitneszterem
  • Kimagasló cafeteria rendszer
  • Járványhelyzet esetére az ideiglenes otthoni munkavégzés támogatott

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével.