Megbízó partnerünk a magyarországi energetikai IT-projektek megvalósításában piacvezető szerepet tölt be. Saját fejlesztésű rendszereiekt és ügyfélre szabott informatikai megoládsaikat használja az energia szektor minden kiemelt szereplője.
Több mint 100 fős, agilis elvek alapján működő informatikai csapataikat szeretnék az idei évben is tovább bővíteni szakképzett munkatársakkal.

IT üzleti elemző

Feladatok és felelősségi körök:

  • Energiaipari rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési és integrációs feladatok ellátása
  • IT üzleti elemző feladatok üzleti és funkcionális követelményspecifikációk összeállítása
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, a követelmények, elvárások felmérése, rendszerezése és megvalósítása
  • IT fejlesztési projektek előkészítése, IT erőforrásbecslés elkészítésének támogatása
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel, IT és üzleti terület közötti hatékony információáramlás biztosítása
  • Funkcionális specifikáció, logikai rendszerterv, folyamatábrák kidolgozása és naprakészen tartása
  • A fejlesztés során felmerülő új igények megértése és rendszerbe illesztése
  • Részvétel a tesztelési forgatókönyv kialakításában, rendszerintegrációs tesztek elvégzése, az eredmények dokumentálása
  • Üzembe helyezési folyamat kísérete, alkalmazások tesztelésében, hibakezelésben való részvétel
  • Felhasználói oktatási tevékenység biztosítása
  • Kisebb IT fejlesztések projektek koordinálása
  • Rendszerdokumentációk naprakészen tartása

Elvárások:

  • minimum 3 év IT üzleti elemző/rendszerszervező/termékfejlesztő pozícióban szerzett tapasztalat
  • Rendszerbevezetési és alkalmazásfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat projekt előkészítési tevékenységekben
  • Agilis módszertani ismeret
  • IT igénymenedzsment folyamatának, projektvezetési módszertanoknak ismerete
  • Informatikai, műszaki, gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Energia szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlani tudunk:

  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Nemzetközi fejlesztési projektekben való részvétel
  • Motiváló környezet, változatos feladatok
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér és összetartó a csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület