CollabIT Consulting Kft.

Cégünk egy dinamikusan növekvő, fiatalos csapat, melynek célja, hogy a projektmenedzsment és csoportmunka támogató informatikai megoldások terén kiemelkedő minőségű szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek. Csapatunk tagjai nagy tapasztalattal rendelkeznek, számos magyar és multinacionális nagyvállalatnál megvalósított, sikeres projekt áll mögöttük. A folyamatosan bővülő IT tanácsadó csapatunkba keresünk IT üzleti elemző kollégákat.

IT üzleti elemző

Főbb feladatok, munkák:

    Microsoft SharePoint projekteken végzett üzleti elemzői munka és szakmai projektvezetés

    • Ügyféligények felmérése
    • Üzleti és működési folyamatok felmérése, folyamatmodellezés
    • Rendszerműködés megtervezése
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • Fejlesztőkkel való kommunikáció és a fejlesztői munkánk koordinálása
    • Keretrendszerek (Microsoft SharePoint, Project Server) fejlesztés (kódolás) nélkül elvégezhető testre szabása
    • A rendszerrel kapcsolatos tesztelési feladatok elvégzése, koordinálása, oktatások tartása
    • Dokumentációk készítése: specifikáció, kézikönyv, prezentációs anyagok
    • Projektek koordinálása a felméréstől a rendszer átadásáig

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Felsőfokú végezettség (közgazdász IT érdeklődéssel, gazdaságinformatikus vagy informatikus gazdasági érdeklődéssel)

    0-5 év releváns tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

    Proaktív, agilis, terhelhető, precíz és munkájára igényes

    Határozott, magabiztos fellépés

    Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

    Jó tanulási képességek, megszerezett tudás rendszerezése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Microsoft SharePoint, Microsoft Project vagy Project Server tapasztalat

Amit kínálunk:

    Kiemelkedő jövedelem, cégautó

    Inspiráló, fiatalos légkör, jó hangulat

    Értékes, széleskörű szakmai tapasztalat, fejlődési/tanulási lehetőség

    Stabil hátterű, a szakmaiságra nagy hangsúlyt fektető munkahely

    Rugalmasan oszthatod be a munkaidődet (részben home office lehetőség)

    A pozíciót elnyerő a piacon egyedülálló mélységű, több hetes SharePoint és Office 365 testre szabási oktatáson vehet részt

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1119 Fehérvári út 77., FSZT.

Egyéb juttatások:

céges autó

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja angol és magyar nyelvű önéletrajzát.