Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz az alábbi pozícióba:

IT üzemeltető

(Budapest XIII. kerület)

A Te feladataid:

  • A cégünk által fejlesztett informatikai rendszerek üzemeltetése
  • Rendszerek hibadiagnosztikája, problémák gyors megoldása és szükség esetén továbbítása a szakértői szintnek
  • Belső ügyfeleinktől érkező IT problémák megoldása (helyszíni és távoli)
  • A felhasználói igények, hibajegyek és változáskérések nyomonkövetése, monitorzása és precíz dokumentálása
  • Informatikai eszközök szervízelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú végzettség vagy egyenértékü tapasztalat – pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Desktop Win7/Win8/Win10 termékek alapos ismerete
  • Microsoft szerver 2008/2012/2016 alapszintű ismerete
  • Linux szerver Debian/Ubuntu alapszintű ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Hardver ismeret, tűzfalak, routerek ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Folyamatos munkarend 2 műszak (nappal 7-19 / éjszaka 19-7) vállalása

Ami előnyt jelent:

  • Helpdesk munkakörben szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • PC szerviz tevékenységben való jártasság
  • Műszaki beállítottság

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem (alapbér, prémium, műszakpótlék)
  • Béren kívüli juttatások: mobiltelefon, munkaruha, vállalati kedvezmények
  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Fiatal, elkötelezett, támogató csapat
  • XIII. kerületi, könnyen megközelíthető központi iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest Frangepán u. 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!