Cégünk, a Senso-Media ZRt. egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén.

Hogy mit is jelent ez? Mi is azaz egyedi, kreatív termék, amelynek megvalósításához Téged keresünk?

Nézz körbe weboldalunkon! :) www.sensomedia.hu

Ha szeretnél a Mi csapatunk tagja lenni és érdekelnek az informatikai eszközök, ha szeretnél valami olyannal foglalkozni, ami nem egysíkú és monoton munka, hiszen minden esetben más és más megrendelői igényt valósítunk meg, akkor jelentkezz Hozzánk!

Üzemeltetési csapatunkba keresünk lelkes munkatársat az alábbi munkakörbe:

IT üzemeltető munkatárs

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Országszerte telepített eszközök szoftveres előkészítése, üzembe helyezése, konfigurálása, regisztrálása a fenntartási rendszerekbe (nem ott alvós munka)
  • Üzemeltetett eszközök felügyelete, esetkezelése
  • Softwarefrissítések kezelése

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Linux rendszerek ismerete
  • Rugalmas munkavégzés (választható műszak, készenlét – külön díjazással)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, igényes - Önmagára és munkájára egyaránt

Előnyt jelent:

  • Szakirányú (informatikai, rendszergazda) végzettség
  • Programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség (külső és belső továbbképzések)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.