A metALCOM Zrt. Magyarországon piacvezető szerepet tölt be kulcsrakész megoldásokat kínálva a telekommunikáció, az IT, az energetika, az üzemeltetés és az építészet világában.
Mi, a metALCOM-nál mindig az újra gondolunk, miközben újragondolunk mindent, amit a tevékenységi területeinkről tudunk, így kínálva partnereinknek jövőbiztos megoldásokat.

Ha munkavállalóként fontos számodra az innovatív, nyitott környezet, lehetőség a folyamatos fejlődésre, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

IT üzemeltető

Amivel hozzájárulhatsz tevékenységünkhöz:

  • Informatikai kérdések, problémák megoldása helyszíni megjelenéssel, budapesti, esetenként szentesi és egyéb vidéki telephelyeinken, illetve távoli segítségnyújtás eszközeivel
  • Kliens IT infrastruktúra üzemeltetés: kliens számítógépek, telefonok, hálózat eszközök, nyomtatók, stb ellátása, felügyelete
  • Általános alkalmazás támogatása
  • Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • LAN hálózat egyes elemeinek üzemeltetése
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása elsősorban Windows platformon
  • Felhasználói tanácsadás

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Microsoft munkaállomások mély ismeretével
  • Microsoft portfólió magas szintű ismeretével, tartományi környezet és kiszolgálók (Exchange, SharePoint) ismeretével
  • Hálózati ismeretekkel
  • PC/Szerver hardver ismeretekkel
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással (B1)

Fontos, hogy rendelkezz:

  • kiváló kommunikációs képesség, kiegyensúlyozott, türelmes személyiség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megoldás centrikusság, jó konfliktuskezelő és stressz tűrő képesség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

  • izgalmas lehetőségekkel találkozhatsz IT megoldások terén
  • tagja lehetsz egy inspiráló, jó hangulatú csapatnak
  • részese lehetsz egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalatnak
  • munkádhoz telefont és laptopot biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.