Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az iSolutions Kft. bővülés miatt

IT ÜZEMELTETŐ

munkakörbe munkatársakat keres!

    • Nálunk nem a vezetőnek kell elsősorban megfelelned, hanem az ügyfeleknek.
    • Olyan emberre van szükségünk, aki érteni szeretne a következőkhöz: Hyper-V, VMware, Linux, Windows szerverek, SQL, Exchange, terminal szerver, Google G Suite, MS O365, vpn, MikroTik, Unifi, Postfix, AD, DNS... De néhányukat jobban és mélyebben ismered, sőt még az üzemeltetésükhöz is értesz.
    • Nem baj, ha alaposabb hálózati ismeretekkel rendelkezel és esetleg van tapasztalatod aktív hálózati eszközök, wifik, AP-k stb. konfigurálásában és menedzsmentjében.
    • A kockák közül mi a Rubik-kockát keressük. Azt, aki szeret és tud is dolgozni, és akit motivál, ha szakmájáról a feladatokon keresztül tanulhat.
    • Az iSolutions-nél elengedhetetlen, hogy beszélj az informatika nyelvén, de legalább ilyen fontos, hogy a felhasználókkal is szót érts!
    • Mi azt valljuk, hogy az informatika társasjáték. Nekünk csapatjátékosra van szükségünk, nem magányos harcosra. Olyanra, aki bármikor támaszkodhat a kollégáira, mert a többiek is számíthatnak rá.
    • Mi nem egy elzárt laborban végzünk elméleti kísérleteket, hanem ügyfeleinknek folyamatos support szolgáltatást nyújtunk. Ezért nem árt, ha tisztában vagy azzal, mit jelent szolgáltatni, azaz keretek között dolgozni és megoldani a felhasználók problémáját.
    • Mi az a cég vagyunk, ahol a fizetésed tükrözi a tudásod.
    • Az a cég vagyunk, amelynek nem véletlenül választottuk szlogenjéül, hogy „A felhő legyen veled!” Piacvezetők vagyunk a felhőalapú informatika üzemeltetés terén.

Ha ezeknek megfelelsz és még

    • angolul sem adnak el,
    • az informatika számos területén kipróbáltad magad,
    • esetleg van már tapasztalatod felhő alapú informatikai üzemeltetésben is,
    • tudsz vezetni és esetleg autóval is rendelkezel
    akkor Rád várunk!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

iSolutions Informatikai Kft.
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT üzemeltető
  • Rövid pozíció név: It üzemeltető
  • Hirdető cég: Isolutions Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Elvárások: angolul sem adnak el, az informatika számos területén kipróbáltad magad, esetleg van már tapasztalatod felhő alapú informatikai üzemeltetésben is, tudsz vezetni és esetleg autóval is rendelkezelakkor Rád várunk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-21
  • Lejárati dátum: 2018-07-12
Állás, munka még: Isolutions Kft.>