Sberbank Magyarország Zrt.

Magunkról

Bankunk folyamatosan fejlődik, új technológiákat és rendszereket vezet be. A fejlesztések megvalósításánál meghatározó tényezővé lépett elő a szolgáltatásorientált architektúra (SOA) kialakítása, a konténer alapú virtualizáció (Docker) alkalmazása, illetve a hibatűrő, magas rendelkezésre állású rendszerek bevezetése, különösen a pénzforgalmi területen. Mindezek üzemeltetése jövőorientált, a változó követelményekhez gyorsan igazodó üzemeltetési területet kíván, amelynek vezetőjét keressük.

IT üzemeltetési vezető

Főbb feladatok

  • A Bank IT üzemeltetési folyamatainak összefogása, ITIL szerinti működésének biztosítása, 40 fős terület szakmai vezetése
  • Incidensek kezelése, a szolgáltatások folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, biztonságos működtetése
  • IT infrastruktúra tervezésében és megvalósításában való aktív részvétel
  • IT üzemeltetési területet érintő projektek tervezése, koordinálása
  • Üzleti projektekben szakértői tevékenység
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, a Bank többi területével
  • Új technológiák és megoldások tervezésében és bevezetésében való közreműködés (Devops megközelítés)
  • IT szakértő, fejlesztő kollégák munkájának támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • IT üzemeltetésben való jártasság
  • ITIL működési ismeretek, tanulmányok
  • Problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás és igényes munkavégzés
  • Érdeklődés szakmai újdonságok iránt

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Naprakészen ismered a virtualizáció, DevOps trendeket
  • Ismered a banki működés üzleti- és háttérfolyamatait

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.