A New Wave Media Group

IT Üzemeltetési vezető

pozícióba keres új kollégát a cég
IT Support és szerverüzemeltetési területeinek irányítására

Feladatok:

  • IT stratégia kialakítása, egyeztetése menedzsmenttel
  • Üzleti folyamatok támogatása infrastruktúra és szoftveres megoldásokkal
  • Szerverüzemeltetési (DevOps) és irodai support csapat irányítása (mintegy 10 fős csoport)
  • Folyamatos egyeztetés az üzleti területekkel, kapcsolattartás a külső partnerekkel, részvétel a beszerzési folyamatban
  • Pénzügyi tervezés (CAPEX, OPEX), javaslattétel nagyobb projektek esetében a cégvezetésnek
  • Új technológia kutatása, új eszközök bevezetésére javaslattétel, hatékonyságnövelés
  • IT folyamatok fejlesztése, új kollégák felvétele, tréningek, mentorálás
  • IT biztonsági környezet fejlesztése, működtetése
  • Biztonsági eszközök, megoldások tesztje, vállalati folyamatokba illesztése, javaslattétel alkalmazásukra, beszerzésükre
  • IT policy kialakítása, felülvizsgálata
  • Adatvesztés elleni megoldások kialakítása, működtetése (mentések, redundancia kialakítása)
  • IT infrastruktúra nyilvántartás, leltárvezetés felügyelete
  • Infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetése
  • Rendszerek működtetése az elvárt SLA-nak megfelelően
  • Hibakezelési és elhárítási folyamatok kialakítása, monitoring rendszer működtetése, rendszerhibák proaktív megelőzése
  • Eszköz support nyomon követése, eszköz hibák esetén support igények kezelése szállítók felé
  • Irodai környezet működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai, műszaki végzettség
  • Legalább 8-10 éves tapasztalat, ebből minimum 3-5 éves IT területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Kiváló vezetői képességek;
  • Jó kommunikációs képesség és együttműködés;
  • Kiváló probléma megoldási készség és önálló döntéshozatal
  • Stratégiai, koncepcionális gondolkodás
  • Nyelvismeret: alap - angol

Előny:

  • legalább középfok, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Professzionális, innovatív környezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet a 12. kerületben

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva várjuk!