BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Informatikai csapatunk bővítése miatt keressük új munkatársunkat a következő pozícióba:

IT üzemeltetési vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Az IT Üzemeltetési Vezetői feladatok ellátása a 25 fős csapat vezetésében
  • Szakértői csapat szakmai támogatása, fejlesztése, motiválása
  • A vállalat teljes körű IT üzemeltetési folyamatainak biztonságos működtetése
  • Az informatikai rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • IT üzemeltetési területet érintő projektekben való részvétel, koordinálás
  • IT beszerzések, tenderek lebonyolításában való aktív közreműködés
  • Szoros együttműködés a cég társosztályaival
  • ITIL alapú működés biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 5 éves IT üzemeltetési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Magasszintű Microsoft szerver és kliens területen szerzett tapasztalat
  • Strukturált hálózati ismeretek (VLAN, VPN, tűzfal, útválasztók, proxi, stb.)
  • MSSQL adatbázis üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • ITIL üzemeltetési gyakorlat
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Hyper-V)
  • Magas rendelkezésre állású technológiák ismerete (HA)
  • Proaktivitás
  • Szolgáltatói szemléletű üzemeltetés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmi csomag
  • Professzionális, innovatív környezet
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes munkakör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás előny

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Projektmenedzsment
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Informatikai igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!