Ha vonz a bankszektor, és szeretnél Németország egyik legnagyobb bankjának magyar leányvállalatánál dolgozni, akkor itt a lehetőség, hogy Te is csatlakozz IT csapatunkhoz!

IT üzemeltetési gyakornok

  • Középfokú szakirányú szakmai végzettséggel rendelkező pályakezdő vagy,
  • Emelt szinten beszélsz angolul (német nyelvtudás előnyt jelent),
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat,
  • Kiválóan kommunikálsz, gyorsan tanulsz,
  • Teljes-vagy részmunkaidős foglalkoztatást keresel,
  • Szereted az önálló munkavégzést.

Az alábbi feladatokra lesz rálátásod:

  • Elsőszintű szoftver- és hardvertámogatás nyújtása valamint ezen rendszerek, eszközök felügyelete.
  • Napi operátori feladatok hatékony és pontos ellátása.
  • Aktív kapcsolattartás a felhasználókkal valamint a másod- ill. harmadszintű támogató osztályokkal.
  • Szintén aktív kapcsolattartás a Bankcsoport egyéb IT osztályaival.
  • A Bank működése során adódó IT problémák és incidensek első szintű kezelése az erre kialakított rendszerekben. Adott esetben ezen problémák, incidensek eszkalálása a szükséges további szintre. A nyitott esetek nyomon követése valamint az érintettek folyamatos tájékoztatása azok állapotáról.
  • Kapcsolattartás külsős IT partnerekkel és beszállítókkal.
  • A napi szinten felmerülő egyéb ad-hoc IT feladatok, kérések hatékony kezelése illetve megoldása.
  • Aktív részvétel a Bankcsoport nemzetközi üzemeltetői közösségének munkájában

Amit kínálunk:

  • Próbaidő alatt havi bruttó 250.000 Ft alapbér heti 40 órás foglalkoztatás esetén, a próbaidő leteltével bruttó 280.000 Ft alapbér, továbbá Cafeteria juttatások,
  • Tapasztalatszerzés és személyes fejlődés IT területen,
  • Támogató környezet, fiatalos és dinamikus csapattal,
  • Gyakornoki programunk 1 éves elfoglaltságot jelent,
  • Példaértékű módon gondoskodunk munkatársaink munka- és életkörülményeiről; ennek elismeréseként bankunk elnyerte a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara „Megbízható Munkaadó 2019-2020” minősítést.

    Kezdés: mihamarabb

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajz kíséretében a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.