Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IT üzemeltetési csoportvezető

Felelősségi kör:

    Biztosítsd a kereskedelmi hálózat, a webáruházak, illetve a logisztika és a központ informatikai infrastruktúráinak és az azokon üzemeltetett kapcsolódó rendszer szolgáltatások elvárt szintű rendelkezésre állását. Tervezd meg az üzemeltetési- és támogatási folyamatokat, hangold össze a rendszergazda csapat működését.

Szakmai feladatok:

  • Windows/Linux alapú szerverek és kliensek üzemeltetése
  • Adatbázis/levelező/alkalmazás szerverek üzemeltetése
  • Adattároló és mentési rendszerek üzemeltetése
  • Költségkeret gazdálkodás/tervezés
  • Tudásmenedzsment működtetése
  • Informatikai biztonsági szint folyamatos biztosítása
  • Infrastruktúra tervezése
  • Incidens- és probléma menedzseri funkció ellátása
  • Együttműködés a projektmenedzserekkel és a külső partnerekkel
  • Junior és senior rendszergazdák szakmai irányítása

Ideális jelölt vagy, ha

  • Rendelkezel felsőfokú informatikai végzettséggel
  • Minimum 2 éves releváns szakmai vezetői tapasztalatod van
  • Széleskörű Windows/Linux/vmware/LAN/WAN gyakorlati üzemeltetési ismereteid vannak
  • Határozott, dinamikus személyiség vagy
  • Képes vagy a nyílt és egyértelmű kommunikációra
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó képességed van
  • Szolgáltatás- és ügyfél orientált attitűddel rendelkezel

Előny:

  • Projektvezetési gyakorlat
  • Kereskedelemben szerzett IT tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus légkör, fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület, Nyugati tér

a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT üzemeltetési csoportvezető
  • Rövid pozíció név: IT üzemeltetési csoportvezető
  • Hirdető cég: Libri-Bookline Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: Windows/Linux alapú szerverek és kliensek üzemeltetése Adatbázis/levelező/alkalmazás szerverek üzemeltetése Adattároló és mentési rendszerek üzemeltetése Költségkeret gazdálkodás/tervezés Tudásmenedzsment működtetése Informatikai biztonsági szint folyamatos biztosítása Infrastruktúra tervezése Incidens- és probléma menedzseri funkció ellátása Együttműködés a projektmenedzserekkel és a külső partnerekkel Junior és senior rendszergazdák szakmai irányítása
  • Elvárások: Rendelkezel felsőfokú informatikai végzettséggel Minimum 2 éves releváns szakmai vezetői tapasztalatod van Széleskörű Windows/Linux/vmware/LAN/WAN gyakorlati üzemeltetési ismereteid vannak Határozott, dinamikus személyiség vagy Képes vagy a nyílt és egyértelmű kommunikációra Kiváló szervezési és problémamegoldó képességed van Szolgáltatás- és ügyfél orientált attitűddel rendelkezel
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: Libri-Bookline Zrt. >