Magyarországi üzemeltető partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT Ügyféltámogató

Feladatok:

  • Első szintű támogatás nyújtása az alkalmazott szolgáltatások területén magyar és angol nyelven (felhasználói bejelentésének fogadása emailben és telefonon, elsődleges kivizsgálás és lehetőség szerint önálló megoldás, szükség esetén eszkalálás)
  • Folyamatos kommunikáció a felhasználókkal és a szolgáltatások működtetésében és fejlesztésében részt vevő munkatársakkal, felhasználói bejelentések pro- és reaktív nyomon követése, állapotjelentése, ügyfél-elégedettség fenntartása és javítása, esetenként ügyfelek üzleti folyamatainak támogatása
  • Felhasználói útmutató(k), oktatási anyagok, GYIK/tudásbázis karbantartása magyar és angol nyelven
  • Ügyféloktatások támogatása, esetenként lebonyolítása
  • Rendszerbevezetések támogatása
  • Adatgyűjtés és elemzések készítése az ügyfélszolgálat tevékenységéről és a rendszerhasználati mutatókról
  • Részvétel a rendszerek és fejlesztések tesztelésében, kapcsolódó üzleti specifikáció készítése
  • Új szoftververziók támogatása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • Magabiztos és folyékony angol nyelvtudás telefonon
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség, egyénileg és csapatban is
  • Nyitottság új szoftverek használatának elsajátítására
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Pontos és igényes munkavégzés akár időnyomás alatt is
  • Ügyfélközpontú, szolgáltatói attitűd
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Ügyfélszolgálati/support-/helpdesk - gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Versenyképes piaci fizetés, béren kívüli juttatásokkal
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.